Tayna dhe Marin publikuan duetin e parë

Rap-artistja, Tayna, ka finalizuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperin Marin.

Ky projekt mban titullin ”Alpha & Omega” dhe është finalizuar me videoklip.

Projekti paraprak nga Tayna është ”Sdu me ni”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me artistin Gesto.

Ndërsa, ”Shota”, nga Marin është publikuar më 18 shtator të vitit të kaluar dhe mbetet projekti i tij paraprak./21Media

Lajmet Tayna dhe Marin publikuan duetin e parë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!