Capital T dhe dhe Alban Skenderaj publikojnë një sekuencë të shkurtër të këngës së re

Një projekt i ri muzikor është gati për publikim nga Capital T dhe Alban Skënderaj.

Dyshja lajmin e kanë bërë të ditur përmes instagramit, teksa kanë treguar se kënga e re do të publikohet më 28 maj.

”NJE NATE” qe ka me zgjat gjithe veren, 28.05.22 • 17:00”, kanë shkruar dyshja krahas publikimit të një sekunce të shkurtër të këngës.

Kujtojmë se në vitin 2013 ishte publikuar bashkëpunimi i parë mes Capital T dhe Alban Skënderaj.

Kënga e titulluar “Një Ëndërr”, numëron mbi 12 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Capital T dhe dhe Alban Skenderaj publikojnë një sekuencë të shkurtër të këngës së re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!