Martohet futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj i ka dhënë fund beqarisë.

Hadërgjonaj sot ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Dorina Podrimjan.

Lajmin e bëri të ditur vet futbollisti i njohur përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

“Zyrtarisht Mr dhe Mrs Hadërgjonaj”, ka shkruar futbollisti në mbishkrimin e fotografive./21Media

Lajmet Martohet futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!