Muzeu i UÇK-së në Landovicë pastrohet nga mbeturinat (VIDEO)

Muzeu i dëshmorëve në Landovicë të Prizrenit për ditë të tëra ishte shndërruar në fole zogjsh.

Mirëpo, ky problem tashmë është sanuar dhe është i gatshëm për vizitorë, njofton Klankosova.tv.

Këtë e konfirmoi për Rahoveci.info edhe Nehat Elshanit, shef i kabinetit të kryetarit në Prizren.

Më poshtë e gjeni kronikën e përgatitur nga Rahoveci.info:  

Mbushet me zogj e mbeturina muzeu i dëmtuar i UÇK-së (VIDEO)

Lajmet Muzeu i UÇK-së në Landovicë pastrohet nga mbeturinat (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!