Po shkonte në takim, Albin Kurti takon vëllanë në shesh (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka takuar rastësisht vëllanë e tij, Taulantin, në shesh teksa po shkonte në këmbë në Forumin e Bizneseve të Diasporës, të mbajtur sot në kryeqytet.

Derisa ishte duke nxituar për këtë aktivitet, shefi i qeverisë u pa vetëm duke e përshëndetur me dorë vëllanë që me gruan dhe një fëmijë po kalonte andejpari, njofton Klankosova.tv.

Kjo paraqitje e kryeministrit është e para që nga arritja e tij mbrëmë nga vizita 20 ditëshe në Amerikë e Zvicër, ku zhvilloi takime të shumta.

 

Lajmet Po shkonte në takim, Albin Kurti takon vëllanë në shesh (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!