Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti publikuan projektin e ri

Këngëtarët, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti kanë sjellur një projekt të ri muzikor.

”All your lovin”, titullohet kënga e re e dyshës e cila është finalizuar me videoklip.

Kujtojmë se më 18 maj, Semi Jaupaj publikoi këngën “Ani ani”.

Ndërsa, projekti i fundit nga Ron është bashkëpunimi Dj Geek. Kënga “Ganja” është publikuar më 3 maj./21Media

Lajmet Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti publikuan projektin e ri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!