U përfshinë në aksident dhe rrahin një person, arrestohen tre të tjerë

Gjatë ditës së djeshme në Pejë janë arrestuar tre persona.

Të njëjtit kanë sulmuar një mashkull për shkak të një aksident trafiku me dëme materiale në të cilin aty për aty ishin përfshirë palët, njofton Klankosova.tv.

“Rr. Zahir Pajaziti, Pejë, 26.05.2022 – 12:10. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit, kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, dyshohet për shkak të një aksident trafiku me dëme materiale në të cilin aty për aty ishin përfshirë palët. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në spitalin rajonal në Pejë, ndërsa (tre) të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Rasti duke u hetuar” thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Lajmet U përfshinë në aksident dhe rrahin një person, arrestohen tre të tjerë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!