Heidi Lushtaku zbulon emrin e të birit

Modelja shqiptare, Heidi Lushtaku dhe futbollisti turk Merih Demiral janë bërë prindër një muaj më parë.

Lushtaku e ka mbajtur të fshehtë shtatzaninë, mirëpo me rastin e një mujorit të djalit të tyre, ajo ka ndarë disa fotografi nga shtatzënia.

Heidi ka zbuluar edhe emrin e veçantë të të voglit të saj.

Ngjitur me një fotografi, modelja zbuloi se fryti i dashurisë së saj dhe Merih mban emrin Kais Omer.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Demiral (@heidilushtaku_)

Lushtaku ka nisur karrierën e saj qysh në moshën 13 vjeçare dhe është një modele e suksesshme, ndërkaq Demiral luan për Atlantan, skuadrën italiane të Serisë A./21Media

Lajmet Heidi Lushtaku zbulon emrin e të birit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!