Ka diçka të re nga Rita dhe Fidani

Një projekt i ri muzikor është gati për publikim nga çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi.

Për projektin e ri, ata kanë njoftuar përmes një video të postuar në llogaritë e tyre në Instagram.

Rita dhe Fidani kanë ndarë me ndjekësit pak nga kënga e re që do të publikohet më 3 qershor në ora 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fidan Gashi (@fidangashiiiii)

Projekti i fundit muzikor nga Rita dhe Fidani mbetet “Me tupana ndizet zemra” që është publikuar më 18 mars dhe deri tani ka arritur mbi 9 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Ka diçka të re nga Rita dhe Fidani >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!