Komuna e Prishtinës pastron sot rrugën “Muharrem Fejza”

Komuna e Prishtinës do të bëjë pastrimin gjeneral të rrugës “Muharrem Fejza” këtë të shtunë.

Bashkë me të do të pastrohen edhe rrugët lidhëse si dhe hapësirat tjera publike në këtë zonë, njofton Klankosova.tv.

Pastrimi do të bëhet nga ora 09:00.

 

Lajmet Komuna e Prishtinës pastron sot rrugën “Muharrem Fejza” >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!