Sondazhi i UEFA-s, tifozët zgjedhin kampionin e Evropës

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve.

Takimi mes tyre, do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00.

Në faqen zyrtare të UEFA-s publikohet një anketë për çdo ndeshje, ku të gjithë mund të parashikojnë fituesin.

Sipas anketës për ndeshjen e sontme, 57% e votuesve deri më tani mendojnë se Real Madridi do të shënojë fitore.

Kurse, 43% e tyre mendojnë se sonte triumfojnë “Të Kuqtë”.

Lajmet Sondazhi i UEFA-s, tifozët zgjedhin kampionin e Evropës >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!