Theret me thikë, i mitur nga Lipjani në gjendje të rëndë shëndetësore

Një i mitur është therur me thikë gjatë ditës së djeshme dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se i mituri është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, njofton Klankosova.tv.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lajmet Theret me thikë, i mitur nga Lipjani në gjendje të rëndë shëndetësore >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!