Mihrija dhe Naimi postojnë pamje nga fotosesioni i fejesës së djalit të tyre

Mbrëmë, djali i Naim Abazit dhe Mihrije Brahës është fejuar.

Shumë miq e personalitete të njohura u bën pjesë e gëzimit të familjes Abazi.

Ndërkaq, sot prindërit e Platorit kanë postuar pamje nga fotosesioni i fejesës.

”Urime fejesa dy zemrat e mia! Zoti ju bekoft Plator & Tringa”, kanë shkruar këngëtarët duke uruar të birin për fejesë.

Fejesa u realizua në një vend mjaftë luksoz./21Media

Lajmet Mihrija dhe Naimi postojnë pamje nga fotosesioni i fejesës së djalit të tyre >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!