“Një natë” publikohet nga Alban Skenderaj dhe Capital T

Capital T dhe Alban Skënderaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të dytë të titulluar “Një natë”.

“Një natë” nga dyshja e njohur është publikuar me vidoeklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge janë kujdesur vetë Albani dhe Capital T.

Kujtojmë se në vitin 2013 ishte publikuar bashkëpunimi i parë mes Capital T dhe Alban Skënderaj.

Kënga e titulluar “Një Ëndërr”, numëron mbi 12 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet “Një natë” publikohet nga Alban Skenderaj dhe Capital T >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!