Pas vdekjes së Bujar Nishanit, Beniada emocionon të gjithë

Modelja shqiptare, Beniada Nishani ka reaguar pas vdekjes së ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishanit, të cilin e ka pasur familjar.

Mbesa e Nishanit, Beniada në një postim në Facebook ka shkruar se “Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten”.  Në këtë postim, ajo e ka etiketuar vajzën e ish-presidentit, Fionën.

Presidenti i gjashtë i Shqipërisë post-komuniste, Bujar Nishani, ka vdekur të shtunën në moshën 55-vjeçare. Gjatë mandatit si president, prej vitit 2012 deri më 2017, politika e tij ishte orientuar maksimalisht në forcimin e marrëdhënieve të fqinjësisë së mirë, duke përmendur mbështetjen e për pjesëmarrjen e Kosovës në të gjitha aktivitetet multilaterale rajonale dhe ndërkombëtare./21Media

Lajmet Pas vdekjes së Bujar Nishanit, Beniada emocionon të gjithë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!