Sunaj Saraçi: Në Amerikë nuk shkuam për të jetuar, por…

Sunaj Saraçi dhe Vera Oruçaj tash e sa vite jetojnë në New York bashkë me djalin e tyre.

Në emisionin “Qejfe Qejfe Kjo Dynja” sonte që ishte dedikim për Veren dhe Sunajin, dyshja zbuluan diçka për largimin e tyre në Amerikë.

Sunaji tregoi se qëllimi i tyre nuk ishte shpërngulja atje, por planet e tyre ndryshuan.

“Në Amerikë nuk shkaum për të jetuar, shkuam për një muaj në një turne por situata e krijuar në Kosovë, ndryshoi gjithçka”, tha ndër tjera Sunaji./21Media

 

 

Lajmet Sunaj Saraçi: Në Amerikë nuk shkuam për të jetuar, por… >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!