Sunaji tregon se kur do kthehen për të jetuar në Kosovë

Këtë të diele emisioni “Qejfe Qejfe Kjo Dynja” ishte dedikim për artistët e njohur, Sunaj Saraçi dhe Vera Oruçaj.

Gjatë emisionit Sunaji ka folur për planet rreth kthimit të tyre në Kosovë, duke shtuar se kishin në plan më herët por, për shkak të pandemisë kanë ndërruar planet e tyre, shkruan Rahovci.info,tv

Ai ka treguar se në Kosovë do kthehen në muajin maj të vitit 2023.

“Vitin tjetër në muajin maj do shpërngulemi përgjithmonë”, ka thënë Sunaji./21Media

Lajmet Sunaji tregon se kur do kthehen për të jetuar në Kosovë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!