Albani i dedikon fjalë të veçanta Mariamit për ditëlindje

Sot ka festë në familjen e këngëtarit Alban Skenderaj.

Kjo pasi gruaja e tij, Mariam Cani feston ditëlindjen dhe me këtë rast artisti i ka dedikuar disa fjalë të veçanta.

”Gëzuar gruas, vajzës, të dashurës, shoqes, artistes dhe mamit më të mirë në botë”, ka shkruar Albani krahas fotografisë.

Çifti janë në lidhje dashurie prej kohësh dhe së bashku kanë dy fëmijë Amelia dhe Duam./21Media

Lajmet Albani i dedikon fjalë të veçanta Mariamit për ditëlindje >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!