“Aventura” e Ardian Bujupit kryeson toplistat

“Aventura” është kënga më e re nga Ardian Bujupi dhe reperi Noizy.

Me t’u lansuar, ky projekt u pëlqye mjaft shumë, e këtë më së miri e dëshmon edhe toplista me këngët më të pëlqyera në disa vende të botës, ku “Aventura” zë vendet e para.

Bujupi patjetër që do të ishte krenar me këtë arritje, e për të njëjtën ka ndarë në Instagram një story ku dëshmohet suksesi I “Aventurës” që ka prekur vendin e dytë në top këngët më të dëgjuara në Zvicër.

Projekti i ri i Ardianit në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, është një këngë verore.

“Aventura” deri më tani ka mbledhur 1.6 milionë shikime në Youtube.

Projektin e ri të artistëve e gjeni në çdo platformë digjitale./21Media

Lajmet “Aventura” e Ardian Bujupit kryeson toplistat >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!