Dëgjoni pak nga bashkëpunimi i Majkut dhe Bardhit

Majk dhe Bardhi do të sjellin një bashkëpunim së bashku.

Dyshja duket se janë duke kryer xhirimet për këngën e re, sepse kanë ndarë një sekuencë të shkurtër nga kënga.

Kënga e re titullohet ”Ama” dhe me të është organizuar një challenge dhe po shpërndahet në rrjete sociale.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Majk mbetet ”Kce Kce”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Gjikon.

Kurse e fundit nga Bardhi është ”Rakia”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Dj Gimi./21Media

Lajmet Dëgjoni pak nga bashkëpunimi i Majkut dhe Bardhit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!