Shkurta e Gresa sjellin “Si dy nana“ bashkë me Diellin

Nënë e bijë, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë publikuar projektin e ri muzikor “Si dy nana“.

Më e veçanta e këtij bashkëpunimi, pos tekstit të veçantë është edhe Dielli, i biri i Gresës, që padyshim i ka shtuar ëmbëlsinë këngës.

Videoklipi ishtë paralajmëruar më parë.

Dyshja kanë lansuar edhe kohë më parë këngë bashkë, të cilat si gjithmonë janë mirëpritur nga audienca.

“Nënë e bijë” është bashkëpunimi i fundit i dyshes./21Media

Lajmet Shkurta e Gresa sjellin “Si dy nana“ bashkë me Diellin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!