Vesa Luma: Lindi mbreti im

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur, Vesa Luma. Djali i saj Liani feston ditëlindjen e 6-të e për këtë Vesa në rrjetet sociale e ka uruar atë me fjalët më të veçanta.

Vesa në Instastory ka publikuar momentet e para të ardhjes në jetë të Lianit.

“29.05.2016 lindi mbreti im. Qofshin të gjitha ditët e tua të lumtura si kjo’, ka shkruar ndër tjera Vesa në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Vesa tashmë një kohë të gjatë jeton në Zelandën e Re. Ajo është e martuar me reperin, Big Basta dhe së bashku kanë një djalë./21Media

Lajmet Vesa Luma: Lindi mbreti im >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!