Fifi thotë se Adrola është yll dhe një prej femrave më të bukura që ajo ka parë

Artistja, Filloreta Raçi është bërë shpesh temë diskutimi në mediat rozë.

Ajo ka reaguar ndaj disa mesazheve mjaftë ofenduese që ajo i pranon në rrjete sociale.

Së fundmi artistja ka folur edhe rreth fëmijës së të dashurit të saj, Adisit, teksa ka thënë se do të ia respektojë sikur të ishte i saj.

Mirëpo, Fifi ka folur edhe për Adrolën ish gruan e Adisit, për të cilën ka thënë se e respekton jo vetëm si nënë të fëmijët të njeriut që jeton, por si vajzë, si grua, si shembull që po rrit krijesën më të shtrenjtë në botë.

”Adrola, yll pa diskutim dhe po, absulutisht nje prej femrave me te bukura qe syt e mi kane pa”, ka shkruar Fifi në ”Instagram”.

Artistja, ka thënë se e ka ekspozuar më shumë sesa duhet jetën e saj private, për çka ka thënë se ka bërë gabim trashanik./21Media

Lajmet Fifi thotë se Adrola është yll dhe një prej femrave më të bukura që ajo ka parë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!