Shkurte Fejza projektin e ri e sjellë në bashkëpunim me vajzën e saj

Këngëtarja, Shkurte Fejza do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Kësaj radhe artistja do të bashkëpunoj me vajzën e saj Gresën, madje duket se edhe xhirimet kanë filluar për projektin e ri.

Lajmi është i ditur nga Gresa përmes një postimi në ”Instagram”.

”Së shpejti kënga më e re”, ka shkruar Gresa.

Shkurtja dhe e bija kanë sjellur edhe projekte të tjera së bashku si ”Nëna ime”, ”Nëna dhe bija”, ”Nena përcjell vajzë”./21Media

Lajmet Shkurte Fejza projektin e ri e sjellë në bashkëpunim me vajzën e saj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!