Dëshiron të jesh pjesë e specialistëve për video editim?

Apliko në trajnimin FALAS në Video-Editing dhe Soft Skills në Pejë!

Aplikimi është i hapur deri me 15.06.2022

Ky trajnim mundësohet nga Programi YOU i cili është pjesë e KODE Project që implementohet nga Ministria e Ekonomisë dhe mbështetet nga Banka Botërore.

Formularin për aplikim mund ta gjeni në: https://bit.ly/39NFGQ8

Trajnimi realizohet nga NGN, për më shumë informata kliko në: https://ngn-ks.org/?page_id=773

Lajmet Dëshiron të jesh pjesë e specialistëve për video editim? >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!