Fifi për fëmijën e Adisit: Do t’ia respektoj si me qenë i imi

Artistja, Filloreta Raçi është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket jetës së saj private.

Së fundmi artistja ka postuar një mesazh që i ka shkuar në ”Instagram”, teksa mesazhi shihet të jetë mjaftë ofendues, për çka Fifi edhe ka reaguar.

Ajo ka thënë se i dashuri i saj Adisi e ka një fëmijë dhe ajo do të ia respektojë.

”Adisi është babë dhe e ka nje femije? Po edhe do t’ia respektoj femijun si me qene i jemi, perndryshe do te thote qe se du njeriun qe e kam ne krahe”, është shprehur Fifi.

Ajo ka folur edhe për martesën e të dashurit të saj teksa ka thënë se ajo nuk është fajtore për ndarjen e tyre.

Artisja ka lënë të kuptojë se është penduar që e ka ekspozuar aq shumë jetën e saj private./21Media

Lajmet Fifi për fëmijën e Adisit: Do t’ia respektoj si me qenë i imi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!