Albani pyet: A jeni gati për këngën e radhës?

A do të jetë kjo verë e Alban Skenderajt?

Këngëtari ka paralajmëruar se është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe përmes Instagramit, pyeti ndjekësit “A jeni gati për këngën e radhës?”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Pak ditë më parë u publikua projekti muzikor në bashkëpunim me Capital T “Një natë”, një këngë verore e cila u pëlqye shumë.

Ndjekësit u shprehen entuziast për projektet e reja të Albanit.

Artisti ka qenë goxha aktiv gjatë këtij viti. Ai ka publikuar disa projekte të cilat, si zakonisht i qëndis me art./21Media

Lajmet Albani pyet: A jeni gati për këngën e radhës? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!