Festë në familjen e Gilit

Sot ka festë në shtëpinë e këngëtares, Gili. Kjo pasi djali i saj i madh, Roberti, feston ditëlindjen dhe këtë rast nuk ka munguar një dedikim nga nëna.

Gili ka postuar në Instagram një fotografi të djalit të saj, teksa ka shkruar: “Urime ditëlindja e 31-të Robert. Të don mami shumë”.

Roberti është martuar para disa muajve me Herolindën. Ata e kanë kurorëzuar dashurinë në Maldive./21Media

Lajmet Festë në familjen e Gilit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!