LIVE: Përfundon pjesa e parë, YLLI në epërsi

Ndeshja e katërt e ‘’Play-off’’ mes Trepçës dhe Golden Eagle Ylli, ka nisur.

Ajo po luhet në plestrën ‘’Minatori’’ më Mitrovicë, e stërmbushur nga të dyja tifozëritë.


Përfundon pjesa e parë, Ylli në epërsi

Ka përfunduar pjesa e parë, e ndeshjes mes Trepçës dhe Yllit.

Rezultati në pjesën e parë në palestrën ‘’Minatori’’ qe 35:38 në favor të ekipit suharekas, Ylli.

A do ta fitojë edhe ndeshjen ekipi nga Suhareka apo do të vazhdojë seria e finaleve mbetet të shihet.

 

Lajmet LIVE: Përfundon pjesa e parë, YLLI në epërsi >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!