Publikohet fotografia e parë e përbashkët e Robertit me të dashurën

Këngëtari Robert Berisha po shijon një romancë të re me Laureta Maqedoncin.

Ai javë më parë ka konfirmuar lidhjen e re, ndërsa tani është publikuar një fotografi e përbashkët e tyre.

Është Laureta ajo e cila ka postuar një fotografi me Robertin në InstaStory.

 

Laureta Maqedonci ka qenë pjesë e emisionit “Unë Jam Top Model”, emision ky i prodhuar dhe krijuar nga Rahovci.info.

 

Këngëtari ka vite që është ndarë nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën kanë një vajzë, Renee./21Media

Lajmet Publikohet fotografia e parë e përbashkët e Robertit me të dashurën >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!