Bardhi dhe Majk e bëjnë të ditur datën e publikimit të këngës së re

Majk dhe Bardhi do të sjellin një bashkëpunim së bashku.

Së fundmi dyshja kanë treguar se kënga e re do të publikohet më 5 qershor (e diel) në orën 14:00.

Kënga e cila titullohet ”Ama” tashmë është finalizuar me videoklip.

Ju mund të dëgjoni një sekuencë të shkurtër nga kënga.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Majk mbetet ”Kce Kce”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Gjikon.

Kurse e fundit nga Bardhi është ”Rakia”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Dj Gimi./21Media

Lajmet Bardhi dhe Majk e bëjnë të ditur datën e publikimit të këngës së re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!