Dyshimi për mjet shpërthyes, njësiti antibombë në aeroport (VIDEO)

Njësiti antibombë i Policisë së Kosovës është shkuar në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” për të kontrolluar nëse janë të vërteta dyshimet për mjet shpërthyes në njërin nga avionët.

Rahoveci.info është në vendin e ngjarjes dhe aty ka parë se janë dalë edhe zyrtarë të aeroportit, po ashtu janë duke u kontrolluar të gjitha pjesët duke përfshirë edhe pistat.

Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë:

Lajmet Dyshimi për mjet shpërthyes, njësiti antibombë në aeroport (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!