AAK-ja nesër mban kuvendin zgjedhor

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, pas përmbylljes së procesit të brendshëm zgjedhor nëpër nëndegë, degë, Aleancë të Gruas dhe Rinisë, do të mbajë Kuvendin e IX Zgjedhor.

Në Kuvend do të zgjidhet kryetari dhe Këshilli i Përgjithshëm i AAK-së, njofton Klankosova.tv.

Kuvendi mbahet të dielën, me 5 qershor në hapësirat e Hotel Venus (magjistralja Prishtinë – Lipjan), duke filluar nga ora 10:00.

Lajmet AAK-ja nesër mban kuvendin zgjedhor >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!