Publikohet bashkëpunimi i Noizyt dhe Dardan

Dy reperët e njohur, Noizy dhe Dardan kanë publikuar një projekt të ri muzikor.

“Bandita” titullohet kënga e tyre e re, që vjen e shoqëruar me videoklip.

Kënga është në gjuhën shqipe dhe në gjuhën gjermane.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i tyre. Në janar Noizy dhe Dardan sollën projektin “Alles Gut”./21Media

Lajmet Publikohet bashkëpunimi i Noizyt dhe Dardan >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!