Zhavori mbyt 27-vjeçarin në fshatin Kramovik të Rahovecit

Një punëtor 27-vjeçar humbi jetën sot pasi kishte zënë zhavor në një ndarje në fshatin Kramovik të Rahovecit.

Policia njofton se sipas personelit nuk ka vendngjarje, viktima ka qenë me shenja jete dhe i njëjti me autoambulancë ishte dërguar në Spitalin Rajonal të Gjakovës, ndërsa më vonë ajo është se ka ndërruar jetë.

Organet relevante kanë dalë në vendngjarje.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!