AAK sot zgjedh kryetarin e ri dhe këshillin e përgjithshëm

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sot ta zgjedh kryetarin e ri dhe këshillin e përgjithshëm të partisë.

Kuvendi i cili do të nis nga ora 10 vjen pas procesit të brendshëm të AAK-së që është mbajtur nëpër degë e nëndegë, Aleancë të Gruas dhe Rinisë, njofton Klankosova.tv.

Kujtojmë se kryetari aktual i AAK-së është njeriu që e themeloi këtë parti, Ramush Haradinaj

Lajmet AAK sot zgjedh kryetarin e ri dhe këshillin e përgjithshëm >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!