“Ama” thonë Bardhi dhe Majk në këngën e re

Artistët, Majk dhe Bardhi kanë publikuar projektin e ri muzikor “Ama”.

Një këngë plotë ritëm, pikërisht për verë, e realizuar me videoklip.

Ndjekësit e pritën mirë këtë bashkëpunim të dyshes.

“Dyshja që nuk zhgënjejnë”, “Një hit i padiskutueshëm”, “Majk dhe Bardhi, dyshja me super zë”, ishin disa nga komentet e fansave.

“Ama” është bashkëpunimi i parë i Majk dhe Bardhit.

E fundit nga Majk është “Kce kce” në bashkëpunim me Gjikon, ndërkaq Bardhi erdhi me “Rakia” në bashkëpunim me DJ Gimi./21Media

Lajmet “Ama” thonë Bardhi dhe Majk në këngën e re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!