“Bashkëpunimi juaj i preferuar”, Dafina dhe Kida vijnë me “Luje belin”

Dy këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Orhidea Latifi-Kida kanë finalizuar bashkëpunimin e tyre të parë.

“Luje belin”, mban titullin kënga e tyre e re, që pritet shumë shpejt të publikohet.

“Bashkëpunimi juaj i preferuar po vjen”, kanë shkruar këngëtaret në Instagram, krahas një fotografie nga xhirimet e videoklipit./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Lajmet “Bashkëpunimi juaj i preferuar”, Dafina dhe Kida vijnë me “Luje belin” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!