Blero publikoi këngën e re “Dubai”

Këngëtari Blero Muharremi ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Dubai” titullohet kënga e re nga Blero, në bashkëpunim me Gadaf Dernjanin dhe Landi Rokon.

Muzika dhe orkestrimi është nga Marko, tekstin e kanë shkruar Blero, Flakron Voca, Bala dhe Gadafi, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Johan Bejerholm.

Për videoklipin është përkujdesur produksionit XL Films./21Media

Lajmet Blero publikoi këngën e re “Dubai” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!