Ky është artisti i radhës që do të performojë në Sunny Hill Festival

Faqja zyrtare e Sunny Hill Festival ka konfirmuar edhe artistin e radhës që do të performojë në edicionin e këtij viti.

Mahmood, është artisti i cili ka konfirmuar pjesëmarrjen në festival, madje ai është shprehur i lumtur që në gushtin e këtij viti do të jetë në Kosovë, për të dhënë shfaqje të paharruar.

Burak, Elvana, Diplo janë ndër të tjerë artistë që kanë konfirmuar pjesëmarrjen për festivalin e madh.

Sunny Hill Festival do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht 2022./21Media

Lajmet Ky është artisti i radhës që do të performojë në Sunny Hill Festival >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!