Mitrovicë e Veriut: Qytetarit i vidhen 1 mijë euro nga llogaria bankare

1 mijë euro i janë vjedhur një qytetari nga llogaria e tij bankare.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Nemanja” në Mitrovicën e Veriut.

Viktima ka raportuar dyshon në një mashkull kosovar të cilit i kishte dhënë veturën për regjistrim ku ishte edhe kuleta me dokumente.

HYRJE NË SISTEMIN KOMPJUTERIK

Rr. Nemanja, Mitrovicë 03.06.2022-21:20. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se i janë vjedhur 1000 € nga llogaria bankare dhe se viktima dyshon në një mashkull kosovar të cilit i kishte dhënë veturën për regjistrim ku ishte edhe kuleta me dokumente. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lajmet Mitrovicë e Veriut: Qytetarit i vidhen 1 mijë euro nga llogaria bankare >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!