Në ditëlindjen e djalit të tyre, Elgit Doda i propozon për martesë Klea Hutës!

Kridi, djali i çiftit të njohur të showbiz-it, Elgit Dodës dhe Klea Hutës, ka festuar ditëlindjen e dytë.

Këngëtari ka zgjedhur pikërisht këtë ditë të veçantë për t’i propozuar për martesë Klea-s.

Momenti i propozimit u nda në rrjete sociale nga miqtë e pranishëm gjatë festës.

“A pranoni zonja Klea të martoheni me mua?”, i ka thënë Elgiti, teksa moderatorja ka pranuar e përlotur./21Media

 

 

Lajmet Në ditëlindjen e djalit të tyre, Elgit Doda i propozon për martesë Klea Hutës! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!