Çfarë ka ndërruar në muhabetet e Shkurtes me Gresën, që kur lindi Dielli?

Në porgramin e mëngjesit “Për ditë të Mbarë” sot ishin të ftuara këngëtaret e njohura, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli, të cilat promovuan këngën “Si dy nana“.

Teksti i këngës përçon emocionet e veçanta të Gresës si nënë dhe Shkurtes si gjyshe, që për herë të parë i përjetuan vitin e kaluar kur lindi Dielli.

Shkurte Fejza tregoi se tashmë muhabeti mes tyre ka ndryshuar dhe i gjithë muhabeti bëhet për Diellin.

“Ka ndryshu, më shumë biseda sillet rreth gjendjes së Diellit”, ka thënë Shkurta./21Media

 

Lajmet Çfarë ka ndërruar në muhabetet e Shkurtes me Gresën, që kur lindi Dielli? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!