Gresa Behluli tregon si është ndje kur e mori djalin për herë të parë në krahror

Ndjenjen e të bërit nënë për herë të parë, Gresa Behluli e shfaqi edhe përmes një kënge të titulluar “Si dy nana“. Pjesë e këngës ishte edhe nëna e Gresës, këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza.

Gresa ishte e ftuar sot në porgramin e mëngjesit “Për ditë të Mbarë” në Rahovci.info ku foli rreth kësaj ndjenje të bekuar.

“Si me prek qiellin me dorë, spo u besojke kjo ndjenje deri kur e provon vet, ndejnje që i tejkalon të gjitha”, ka thënë Gresa.

Gresa dhe bashkëshorti i saj janë bërë prindër për herë të parë në muajin nëntor të vitit të kaluar. Dashuria e tyre është bekuar me një djalë, për të cilin zgjodhën emrin Diell./21Media

Lajmet Gresa Behluli tregon si është ndje kur e mori djalin për herë të parë në krahror >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!