Sinan Vllasaliu me dedikim të veçantë për bashkëshorten

Këngëtari i hiteve të shumta Sinan Vllasaliu i lumtur dhe i gëzuar shfaqet në fotografinë e publikuar në Instagram.

Në këtë fotografi Sinani shihet afër bashkëshortes, Teutës për të cilën ka bërë një dedikim të veçantë për të.

“Me këtë gruan që krejt jetën më ka permbush”, ka shkruar Sinani. Komente të shumta Sinani pranoi nga fansat dhe kolegët e tij.

Kujtojmë se, Sinani dhe Teuta janë prindër të një vajze. /21Media

Lajmet Sinan Vllasaliu me dedikim të veçantë për bashkëshorten >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!