Diçka e re po vjen nga Xhensila dhe Noizy

Artistët, Xhensila Mytezaj dhe Noizy i kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor.

Xhensila ka ndarë pamje nga vendi i xhirimeve të videoklipit.

”Sot ne aksion per notat qe do ju shoqerojne gjithe netet e veres tuaj”, ka shkruar Xhensila krahas një sekunce të shkurtë të publikuar.

Projekti i fundit nga Xhensila është ”Ale ale”, të cilën e ka publikuar më 26 prill.

Ndërsa, e fundit Noizy është ”Aventura”, që e ka publikuar më 27 maj./21Media

Lajmet Diçka e re po vjen nga Xhensila dhe Noizy >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!