E veçanta në videoklipin e ri të Dafinës dhe Kidës!

Dy këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Orhidea Latifi-Kida kanë finalizuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga e titulluar “Luje belin” do të publikohet nesër në ora 23:59.

E veçantë në videoklipin e kësaj kënge është se të dy këngëtaret janë veshur me fustane të njëjta në njërën pjesë të klipit.

Kida ka zgjedhur ngjyrën e kuqe, ndërsa Dafina të zezë.

Një fotografi të shkrepur gjatë xhirimeve të videoklipit, këngëtaret e kanë publikuar në llogaritë e tyre në Instagram.

Fansat mezi po presin ta dëgjojnë projektin e ri muzikor nga Dafina dhe Kida./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Lajmet E veçanta në videoklipin e ri të Dafinës dhe Kidës! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!