Ministri Murati raporton në Komisionin për Shëndetësi

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, këtë të marte do të raportojë në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale.

Raportimi i Muratit ka të bëjë me masat e veçanta dhe aktivitetet e ministrisë në fushën e mirëqenies sociale, njofton Klankosova.tv.

Ky raportim do të nis nga ora 10:00.

Lajmet Ministri Murati raporton në Komisionin për Shëndetësi >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!