Një i panjohur hodhi granatë dore në një rrugë të Mitrovicës, nisin hetimet

Një person i panjohur ka hedhur një mjet shpërthyes (granatë dore) në një rrugë të Mitrovicës.

Policia njofton përmes raportit se mjeti nuk ka shpërthyer, dhe në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante të policisë, nga njësiti përkatës është larguar mjetë shpërthyes.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të hetohet”, thuhet në raport, transmeton Klankosova.tv.

Lajmet Një i panjohur hodhi granatë dore në një rrugë të Mitrovicës, nisin hetimet >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!