Një projekt i ri nga Ryva Kajtazi!

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së saj.

Ryva ka njoftuar se shumë shpejt të publikohet do të publikojë një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi të shkrepur gjatë xhirimeve të videoklipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_)

Projekti i fundit nga Ryva mbetet “Kce moj qikë” në bashkëpunim me Metin Malokun. Kënga është publikuar më 16 korrik të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi 500 mijë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Një projekt i ri nga Ryva Kajtazi! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!